Close

Участь школярiв у програмi MeetUP EVZ

22 жовтня розпочався перший етап нашого міжнародного молодіжного онлайн-проєкту “Future Flashback”. В рамках проєкту школяри з Німеччини, Туреччини та України відправляються у віртуальну подорож часом, збирають матеріал для онлайн-платформи і працюють разом над виставкою, яка буде показана як онлайн, так і офлайн в трьох країнах.

🇺🇦🇩🇪🇹🇷

З української сторони беруть участь учні 10 та 11 класів Здолбунівської гімназії, які вивчають німецьку мову як другу іноземну. Сьогоднішня зустріч в “Зумі” була тільки ознайомчою, робота тільки починається, все найцікавіше ще попереду. Скоро відбудеться знайомство з новими друзями з Німеччини і Туреччини, поки тільки онлайн, але, сподіваємося, в майбутньому буде можливість зустрітися.

Даний проєкт реалізовується в рамках програми MeetUP EVZ, ініціатором і головним координатором є ГО Kunstbaustelle e.V. в Німеччині, ми відповідаємо за координацію в Україні.

Здолбунів не випадково став партнером, нам це місто дуже подобається і ми зацікавлені в його розвитку; у нього багата мультикультурна спадщина і великий потенціал для розвитку міжнародних зв’язків. До кінця року ми плануємо відкрити на Здолбунівщині офіс філії нашої ГО “Мультикультурна Україна”.

Більше інформації про проєкт вже скоро, стежте за нашими новинами за посиланням https://www.facebook.com/groups/ngo.multiculturalukraine

Related Posts