«Kharkiv International»

Вже традиційно в Харкові проходить фестиваль миру, інтернаціональної краси і толерантності

«KHARKIV INTERNATIONAL» – це унікальний благодійний проєкт, феєричне і незабутнє шоу.

Виступ фіналістів «Україна має талант», «Танцюють всі», «Голос Країни».

Над проєктом на громадських засадах працюють професійні режисери, хореографи, балетмейстери, звукорежисери та артисти.

Проєкт має на меті розповісти і показати, які надзвичайно різноманітні національно-культурні об’єднання Харкова. В рамках цього проєкту проходить безліч академічних і культурних заходів, в тому числі, круглі столи з питань толерантності, майстер-класи, тренінги, фестивалі та концерти. Також проєкт збирає кошти на закупівлю відсутніх комплектуючих для проведення операцій на серці у дітей.

На захід запрошені керівники національно-культурних об’єднань України, представники торгово-промислових палат, консульський та посольський апарат, представники Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, голови громадських організацій міста Харкова. Відвідати захід може будь-хто. Мінімальний благодійний внесок – 100 грн.

У фестивалі беруть участь представники України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Нігерії, Індії, Казахстану, Кореї,  Лаосу, Греції, Ізраїлю та інших країн!

Організатори – громадські організації «Ротарі» і «MultiKultiUA» за підтримки Харківської міської Ради.

Захід традиційно відбувається в бальній залі готелю «Прем’єр Палас Готель Харків» за адресою: пр. Правди, 2.

У звязку з карантином запланований на 30 квітня захід перенесено на осінь.

“Kharkiv International” є благодійним проектом, всі кошти з продажу квитків ідуть на підтримку лікарень.

Інтернаціональний кубок з футболу

Проект, завдяки якому молодь різних країн світу може позмагатись за чемпіонство. Кубом проходить за правилами чемпіонату, тож можна сказати, що проект інтернаціонального кубку з футболу є маленьким чемпіонатом світу, в якому приймають участь представники з 15-20 країн. Одними із цілей проекту є промоція здорового способу життя та міжнародної толерантності.

Інтернаціональний кубок з КВК (гумористичний турнір)

Конкурс, де в учасників є можливість позмагатись за написання жартів. Учасниками конкурсу є представники різних країн світу. Однією з цілей проекту є промоція міжнаціональної толерантності.