Close

Розроблено навчальні посібники та відеокурс з органічного землеробства

В рамках реалізації проекту  «Трансфер знань про органічне землеробство та зміну клімату в сільському господарстві» свою спільну роботу провели Емілі Зобель (Спеціаліст із сільського господарства, Коледж сільського господарства та природних ресурсів Університету Меріленда) та Алла Кучерова (Кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Національного університету водного господарства та інженерії природокористування).

Так, було розроблено 5 навчальних мануалів за темами:

1. Посібник по боротьбі з бур’янами

2. Посібник із лікування захворювань

3. Посібник по боротьбі зі шкідниками

4. Посібник з властивостей ґрунтів

5. Посібник з управління здоров’ям ґрунту

Мануали – спільна робота двох спеціалістів, тож вони мають дві частини – англійську та українську. Наповненість – актуальні знання з органічного землеробства. За домовленістю з Університетом Меріленд, кожен мануал містить кю ар код посилання на актуальні матеріали з органічного землеробства, які будуть постійно оновлюватися та доповнюватися спеціалістами зі США. 

Чудовим додатком до мануалів став відеокурс. Відеоматеріали для відеокурсу надала Емілі Зобель (Коледж сільського господарства та природних ресурсів Університету Меріленда). Відеокурс складається з 5 відео з українськими субтитрами. Цей відеокурс покликаний доповнити навчальні посібники.

Теми відеокурсу:

1. Органічні методи боротьби з бур’янами;

2. Вивчення властивостей ґрунту;

3. Вирощування бур’янів і крапельне зрошення;

4. Трактори, їх види та призначення;

5. Моніторинг шкідників.

Даний відеокурс буде використаний для навчання в Плужненському професійному аграрному ліцеї та Національному університеті водного господарства та інженерії природокористування.

Related Posts