Close

R.I.P. Мартін Ройтер: місяць потому…

Місяць тому 06.11.2021 року помер керівник нашої організації Мартін Ройтер. Для усієї команди ГО «Мультикультурна Україна» це шок і ми досі не можемо в це повірити. Ми всі втратили патріота України, професійну, комунікабельну та відкриту людину, яка могла робити правильний «двіж» скрізь, де бувала.

Він був дійсно унікальною людиною. Він, німець за походженням, але вже давно наш, бачив розвиток там, де корінні українці його не бачили. Він говорив, що ми навіть не розуміємо, по якій золотій землі ходимо і яка Україна прекрасна. Ця щира любов до України завжди була підкріплена справами.

Для багатьох Мартін був наставником, надихав та вселяв віру в те, що все буде добре. Життєлюб, він змінював долі людей та вірив у кожного з нас. Усі, кому пощастило працювати та товаришувати з Мартіном, безмежно вдячні долі, що звела нас усіх разом. У кожного з нас є своя історія, пов’язана з Мартіном.

Дописи та подяки на сторінці Мартіна у Фейсбук говорять самі за себе…

Команда «Мультикультурної України», його друзі та родина маємо на меті продовжувати його справи тут, в Україні, реалізовувати ідеї та проекти, що будуть направлені на розвиток України.

Тож повідомляємо, що після усіх проведених юридичних та організаційних дій, «Мультикультурна Україна» відновлює свою роботу. Новообраною головою організації стала Альона Мирошниченко, членкиня Правління організації «Мультикультурна Україна», яка вже досить давно працювала з Мартіном у громадському секторі, має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, грантових проектах та закладах вищої освіти.

«Тут вже моє коріння». Останнє інтерв’ю Мартіна Ройтера, який обрав жити на Рівненщині

https://kultura.rayon.in.ua/topics/450314-tut-vzhe-moe-korinnya-ostanne-intervyu-martina-roytera-yakiy-obrav-zhiti-na-rivnenshchini

Публікації друзів

Про життя німців в Україні: Мартін Ройтер

Related Posts