Iсторiя нашої ГО

Харківська обласна громадська організація під назвою «MultiKultiUA» заснована в 2009 році українським студентом Олегом Роєм і Мартіном Ройтером, представником німецької служби академічних обмінів (DAAD), в місті Харкові. Освітні проекти, благодійність, міжнародні волонтерські програми, європейські інтеграційні проекти та багато іншого – це «MultiKultiUA». Наша ГО сприяє міжкультурному спілкуванню представників різних національностей, створює мікроклімат довіри в стосунках.

З 2009 по 2010 рік Олег Рой очолював ГО “MultiKultiUA”, на той час студент Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого та  Харківського національного  університету  імені В. Н. Каразіна, активний громадський діяч. Наразі Олег вже декілька років проживає в Китаї, де він як музикант і художник, активно займається творчістю та просуванням української культури. Також  Олег представляє в Китаї Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

З 2010 по 2017 року Сергій Савицький був головою громадської організації «MultiKultiUA», кандидат технічних наук, активний громадський діяч, член Ротарі, бізнес-тренер, підприємець.

У травні 2017 Тарас Живокоренцев був обраний головою правління МКУА . Тарас є головним координатором музею програмного забезпечення та комп’ютерів “Software and Computer Museum”, у Києві та Харкові. Також при музеї є Освітній центр, який надає можливість людям у віці 40+ навчитись працювати з комп’ютером.

2020 рік для нашої  ГО – рік реформування та ребрендингу: відбудеться набір нових активістів, будуть розроблені нові напрями роботи та стратегія до 2030 року.  Ми плануємо відкрити представництво організації в Рівненській області, що зробить її дійсно всеукраїнською.


Мартін і Олег в 2009 році
Попереднє лого нашої організації до квітня 2020