Close

Україно- німецько- турецкий проект “Future Flashback” — перспективи на 2021

У жовтні ми успішно розпочали наш віртуальний молодіжний обмін з учасниками-учениками з міста Ландсберг-ам-Лех (Баварія) і найбільшого міста Туреччини – Стамбула. Партнер в Україні – Здолбунівська гімназія.

До кінця року ми провели близько 10 Zoom зустрічей, також спілкувалися в різних чатах й інших форматах; обмінювалися фотографіями, малюнками, записували аудіоматеріал і готували онлайн виставку – все на тему “подорожі у часі – яким був світ у 2020 році очима мандрівника з 2220?”

Та це тільки початок проекту. У 2021 році ми плануємо офлайн-виставку, яка буде проведена у Німеччині, Туреччині та Україні.

Також з німецькою стороною (ГО “dieKunstBauStelle e.V.“), яка є основним партнером проекту, ми розглядаємо можливість продовження проекту: офлайн обмін між Ландсбергом-ам-Лех та Здолбуновим.

Загалом є багато ідей, які налагодять співпрацю Здолбунівських шкіл, де викладається німецька, з партнерами в Німеччині та німецькими фондами, які підтримують подібні школи, наприклад, забезпечують методологічним матеріалом або допомагають підвищити кваліфікацію педагогічного колективу.

Також ми розглядаємо новий всеукраїнський проект за участю німців і турків, але про це розповімо трохи пізніше. Тим часом ми готуємося до виставки, а вже 1-го березня буде готовий сайт цього проекту: https://diekunstbaustelle.de/en/project/future-flashback/

Related Posts