Close

Привітання від нашого нового американського волонтера з Києва

Мене звуть Кріс Кастеліно, і я дуже радий бути членом команди ГО «Мультикультурна Україна» у Києві. Я познайомився з Емілією в рамках її ініціативи “MultiKultiKids“ і мені пощастило зробити свій внесок у її проeкт. Таким чином, я зконтактував з Мартіном Ройтером, і з осені 2020 р. я продовжую відкривати для себе цю неймовірну організацію, отримавши довгострокову волонтерську візу на перебування у чудовій Україні. Сам я зі штату Меріленд, що неподалік Вашингтону.

Офіційно я став волонтером МКУА в лютому 2021. Наразі я допомагаю з проектами, метою яких є розвиток Здолбунова. Я займаюся комунікаціями, молодіжними обмінами, економічним та культурним розвитком, налагодженням партнерських відносин, подачею заявок на гранти. Я неймовірно радий бути частиною такої прекрасної команди.

Після того як я продав свою рекламно-маркетингову компанію, я вирішив слідувати своїм захопленням і йти шляхом посткар’єрного зростання, який пропонує внутрішні цінності. У США я є футбольним суддею, а також наставником нових суддів.

У 2011 році я заснував фонд в Гоа, Індія, який займається музичною освітою малозабезпечених дітей. Я відвідую фонд щороку. Подорожі – це моя пристрасть, і мені пощастило побачити більше 55 країн і пожити у восьми.

Я сподіваюся дізнатися більше про ГО «Мультикультурна Україна», а також про самих українців.

Слава Україні!

Related Posts