Close

Придбано сільськогосподарську техніку Плужненському ліцею

В рамках проекту «Трансфер знань про органічне землеробство та зміну клімату в сільському господарстві», що реалізується Громадською організацією “Мультикультурна Україна” в рамках програми «Малі гранти публічної дипломатії – ОСВІТА» за підтримки Посольства США в Україні було придбано сільськогосподарську техніку Плужненському професійному аграрному ліцею для вирощування сільськогосподарської продукції на демонстраційній ділянці та для проведення навчально-практичних занять з підготовки робітничих кадрів.

Було придбано та передано: трактор колісний Jinma; культиватор міжрядного обробітку, картоплекопалка однорядна; картоплесаджалка дворядна; косарка ротаційна WIRAX; обприскувач навісний польовий; сівалка та грунтофреза.

Із досвідом роботи з впровадження органічного землеробства ознайомився також і голова Плужненської територіальної громади – Віталій Григорович Мартинюк. Це говорить про те, що очільники територіальних громад цікавляться проектами, в яких бере участь ліцей, а також органічним землеробством, за яким, впевнені усі учасники цього проекту, майбутнє українського виробництва.

В цей важкий для України час Посольство США підтримало розпочаті роботи згідно даного Проекту та профінансувало придбання необхідної сільськогосподарської техніки для підготовки кваліфікованих робітників професії “Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва” та інших с/г кадрів для подальшого зміцнення економіки нашої держави.

Related Posts